Adressenbestand en wijkverdeling
Kerkenraad van Wijkgemeente 3 (Zuid)

Algemeen

Predikant

Predikant

Ds. P. van de Voorde

Peulenstraat 236
3371 AS
Tel. 0184 - 611813

Kerkelijk werker

Kerkelijk werker

T.J.D. (Theo) de Koning

Dirk III straat 10
2957 AH Nieuw-Lekkerland
Tel.: 0184 - 63 47 16

Ouderling-scriba

Ouderling-scriba

P.C. (Cor) Bakker

Plompencamp 7
3371 PD
Tel. 0184 - 618678

Ouderling-scriba

Ouderling-scriba

P.C. (Cor) Bakker

Plompencamp 7
3371 PD
Tel. 0184 - 618678

Diaken

Diaken

C.M. (Eric) Don

Maasstraat 47
3371 SJ
Tel. 06-13309769

Wijkinfo 3.1

Bezoekbroeders:

J. (Jan) Buijk, Schapendrift 62, 3371 JJ, Tel. 0184 – 426101

D.J. (Dirk-Jan) Teeuw, Dreesstraat 25, 3371 VR, Tel. 0184 – 411836

Buitendams 69-177, 295-einde oneven, Buitendams 62-232, 350-einde even
en de Langesteeg

Ouderling

Ouderling

L.J.(Jaap) van Gelder

Lingestraat 9
3371 SH
Tel. 0184 - 630383

Diaken

Diaken

G. P. (Gert) Cluistra

Koperwiek 18
3371 JS
Tel. 0184-617472

Wijkinfo 3.2

Bezoekbroeder:

R.J. (Robin) de Ruijter, Schapedrift 84  3371 JJ

Buitendams 179-293 oneven, Buitendams 282-348 even, Jupiterstraat en geperforeerde adressen uit wijk Noord: Van Asperenstraat, Brooshooftstraat, Van Clevestraat, Hallehuis, Haringband, Jacobsweer 122-192 even, Koetshuis ,Van Leijdenstraat, Moelnaerstraat, Van Nederveenpad, Schapedrift 1-74, Schouw, Tonneband, Weegpad ,Wisboomhof

Ouderling

Ouderling

L.T. (Tim) Veldman

Rivierdijk 464
3372 BW Hardinxveld-Giessendam
0184 - 75 03 40

Diaken

Diaken

A. (Andries) Bijkerk

Tonneband 21
3371 JG
Tel. 0184 - 613903

Wijkinfo 3.3

Bezoekbroeder: R.A.C. (Robert) van Eekelen, Willemstraat 1 3373 AT  tel. 0681157594

Ambachtstraat, Apollostraat, Handelstraat, Industriestraat, Mercuriusstraat, Neptunusstraat, Nijverheidsstraat, Peulenlaan 205-249 oneven en geperforeerde adressen uit wijk Noord en Oost: Alexanderstraat,Baijensweer, Binnendams, Bredewaij, Broekseweg, Polderweg, Van Damstoep,Doornsweer, Emmastraat, Frederikstraat, Jacobsweer 2- 72, Molenstraat, Nieuweweg 2-38,1-57, 84-198, 173- 239, Oranjestraat, Peulenstraat Zuid, Plompencamp, Pr. Hendrikstraat, Smalweer, Spoorweg, Stationsdwarsstraat, Stationsstraat, Wilhelminastraat, Willemstraat, Zwijnskade en de geperforeerde adressen uit plaatsen buiten Giessendam/ Neder- Hardinxveld.

Ouderling

Ouderling

L.H.Y. (Sander) Eskes

Schapedrift 53
3371 HE
Tel.0184 - 618135

Diaken

Diaken

A. (Andries) Bijkerk

Tonneband 21
3371 JG
Tel. 0184 - 613903

Wijkinfo 3.4

Bezoekbroeder : P. (Peter) van Wijngaarden, Spindermolen 20  3371 RN tel. 06-12217969

Damstraat, Het Laantje, Jacobsweer oneven, Kerkweg, Pietersweer en Houweningeweer.
Groen van Prinstererstraat en Peulenlaan 68-260 even

Ouderling

Ouderling

D. (Dirk) Boers

Buitendams 86
3371 BM
Tel. 06 14006517

Diaken

Diaken

J. (Jacob) de Jong

Polderweg 4
3373 LP
Tel. 0184-612852

Wijkinfo 3.5

Bezoekbroeder: G. (Govert) Vlot, Savornin Lohmanstraat 16, 3371 VA

Dreesstraat, Klompestraat, Troelstrastraat en geperforeerde adressen uit wijk Noord en Oost: Bellefleur, Blauwe Reiger, Ekster, Gieser Wildeman, Groninger Kroon, Goudreinet, Grutto, Hoepmakerspad, Jacobsweer 74-96, Kemphaan, Kievit, Knobbelzwaan, Koperwiek, Kramsvogel, Leeuwerik, Notarisappel, Patrijs, Reepijzer, Schapedrift 75- einde, Spaander, Vierling, Watersnip en Zwaluwpad. Capelleweer, Clemensweer, Florenweer, Geemansweer, Geldersweer, Giessenzoom, Griendhaak, Groot Veldsweer, Hakgriend, Heijmansweer, Parallelweg 31-121, Pauwtjesmolen, Rijshaak, Schoutsweer, Schrank, Spindermolen, Stek, Tielensweer, Vinkeweer, Wiedhaak, Wilgenhout, Zijlweer, Nieuweweg 46-66, 61-109 

Ouderling

Ouderling

M. (Maarten) de Bruin

Lelystraat 3
3371 VD
Tel. 0184 - 617531

Diaken

Diaken

J. (Jacob) de Jong

Polderweg 4
3373 LP
Tel. 0184-612852

Wijkinfo 3.6

Bezoekbroeder: F.D. (Frans) de Koeijer, Tonneband 4, 3371 JG  tel. 06-25036224

Alblasstraat, Amerhof, Giessenstraat, Graafstroomstraat, Lingestraat, Maasstraat, Merwedestraat, Peulenlaan 1-37 oneven, Rijnstraat,Waalstraat, Plutostraat, Poolster, Saturnusstraat en Venusstraat

Ouderling

Ouderling

A. (Andre) de Hek

Ekster 4
3371 JD
tel. 06-38891653

Diaken

Diaken

J.W. (Jan Wim) Buijk

Boorstraat 47
3371 AA Hardinxveld-Giessendam
Tel. 0184- 611017

Wijkinfo 3.7

Bezoekbroeder: J.J. (Jelle) Stip, Buitendams 281  tel.06-11996926

De Sa. Lohmanstraat, Kuijperstraat, Peulenlaan 2-66 even, Peulenlaan 39-203 oneven
Schaepmanstraat, Talmastraat, Thorbeckestraat, Vlietstraat, Lekstraat, Lelystraat, Uranusstraat en Wibautstraat

Ouderling

Ouderling

W. (Willem) Huisman

Peulenstraat 178
3371 AR
Tel. 0184 - 630520

Diaken

Diaken

C.M. (Eric) Don

Maasstraat 47
3371 SJ
Tel. 06-13309769

Wijkinfo 3.8

Bezoekbroeder: M. (Matthijs) Leenman, Buitendams 113, tel. 06-30686228

Buitendams 1-67 oneven, Buitendams 4-52 even,Den Bogerd, Klein Diepje, Parallelweg, Peulenstraat en de geperforeerde adressen uit wijk Noord en Oost Boorstraat, Dissel, Dwarsdeel, Jacobsweer 98-120 even, Karrespoor, Kloet, Pulstraat, Schroef, Schoolstraat, Weideveld, Wolfseind, Claversweer, Dok, Helling, Kade, Kanaaldijk Noord, Lange Griendsweer, Langeveer, Parallelweg 1-30, Rivierdijk 520-830, Sluisweg, Smederij, Transportweg, Wieling.

Namens deze wijk hebben zitting in het College van Kerkrentmeesters:

Ouderling-kerkrentmeester

Ouderling-kerkrentmeester

A. (Anne) Kazen

Damstraat 5
3371 AC
Tel. 0184 - 612839

Ouderling-kerkrentmeester

Ouderling-kerkrentmeester

R. (Rokus) Vlot

Buitendams 410
3371 BV
Tel. 0184 - 618365

Kerkrentmeester

Kerkrentmeester

P. (Piet) Boogaard

Kramsvogel 6
3371 JZ
Tel. 0184-630197

Toegevoegd aan deze wijkkerkenraad, de door de Algemene Kerkenraad benoemde ouderlingen

Jeugdouderling

Jeugdouderling

H. (Herman) van Hoeven

Frederikstraat 16
3373 AH Hardinxveld-Giessendam
Tel. 0184 -

Evangelisatie-ouderling

Evangelisatie-ouderling

C.I (Kees) Pille

Peulenstraat 192
3371 AS
tel: 0184-614067

Preses Alg. kerkenraad

Preses Alg. kerkenraad

F. (Freek) de Bruin

Binnendams 19b
3373 AB
Tel. 0184 - 631848

Scriba Alg. kerkenraad

Scriba Alg. kerkenraad

J.P. (Jan Pieter) Teeuw

Florenweer 12
3371 RC
Tel. 0184 616511

Moderamen WK3

R. Vlot Preses
P.C. Bakker Scriba
Ds. P. van de Voorde Assessor
C.M. Don Lid
W. Huisman Lid